top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraDaniela Polačková

Jedno zázračné laktační poradenství


Právě jsem odešla od nové rodiny, která mě volala na pomoc s kojením.


Miminko je na světě skoro dva týdny, start do života nebyl lehký, ještě se nenakojilo, opravdu dosud ne. Má maminku skvělou bojovnici, která to nevzdává, je silná a rozhodnuta kojení zvládnout.


Po dvou hodinkách se podařilo po kontaktu kůže na kůži aktivovat miminko, umožnit mu samopřisátí a také mnoho tulení s maminkou. Během krátké chvilky se stalo hned několik zázraků. Rodiče nevěřili vlastním očím, co jejich miminko dokáže, jak je silné a skvělé, maminka získala sebedůvěru, zamilovala se do svého dítěte a když jsem odcházela, už mě vnímal jen novopečený tatínek :-) Máma a dítě se tulili pod dekou a svět okolo neexistoval 💕

Tenhle článek není o tom, jaká byla zvolena kojící poloha, jestli došlo k samopřisátí nebo se dítě i nakojilo. Je o tom, proč tuto práci dělám a jak je úžasné vidět tu proměnu unavené, mnohdy zoufalé mámy a dítěte, které je nespokojené, mnohdy nepochopené a hlásí to světu, v nerozlučnou sehranou zamilovanou dvojku, která spolu zvládne všechno na světě...s pomoci, podporou a láskou tatínka samozřejmě.

SKVĚLÝ TO JE 🥰


Děkuji za důvěru a možnost být v tom s Vámi a vidět zázraky 🙏🏻

7 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page